
Beroepsbeeld: waar werk je en wat doe je?
HBO-deelprogramma Integral Safety Management Nieuw!Onderdeel van de HBO-bacheloropleiding Security management
Veiligheidsmanagement speelt een belangrijke rol bij vrijwel ieder bedrijf. Er is vooral behoefte aan professionals die veiligheidsvraagstukken vanuit meerdere hoeken kunnen benaderen. De benodigde kennis hiervoor doe je op met het deelprogramma Integral Safety Management.
De opleiding biedt brede kennis van integrale veiligheidskunde en informatiebeveiliging. Een aantal modules geven meteen recht op een branchediploma. Zo behaal je het veelgevraagde certificaat Certified Protection Officer (CPO) en het EXIN-cerftificaat Information Security Foundation.
Het deelprogramma Integral Safety Management is onderdeel van de NVAO-geaccrediteerde HBO-bacheloropleiding Security management van Hogeschool. Succesvolle afronding biedt recht op vrijstelling voor de gelijknamige module(s) binnen die HBO-bacheloropleiding.
Voor wie is het HBO-deelprogramma Integral Safety Management bestemd
Deze opleiding is bestemd voor securityprofessionals die hun kennis op het gebied van integrale veiligheid willen verdiepen. Bijvoorbeeld voor wie werkt als projectleider op securitygebied, manager centrale meldkamer, of adviseur beveiliging. Securitymedewerkers op MBO-niveau die willen doorgroeien naar een hogere functie doen met deze opleiding veelgevraagde kennis op. De opleiding is dan ook zeker een aanrader voor wie werkt als beveiliger of coördinator beveiliging. Tot slot is de opleiding een goede stap voor iedereen die een carrière in security overweegt maar nog geen HBO-bacheloropleiding wil volgen.
Heb je interesse in deze opleiding? vraag informatie aan
Opleidingsinhoud
Inhoud van het HBO-deelprogramma Integral Safety ManagementDe opleiding bestaat uit vier modules. Klik op een module voor meer informatie over de inhoud.
Integrale veiligheid
Certified Protection Officer
Network and Internet Security Advanced (NISAS)
Information Security Foundation