Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

HBO Product- en innovatiemanagement

HBO-opleiding
XOIHDP082
2 maanden
HBO

Beroepsbeeld: waar werk je en wat doe je?

HBO-deelprogramma Product- en innovatiemanagement nieuw!
Onderdeel van de HBO-bacheloropleiding Commerciële economie

Productinnovatie is niet ‘slechts’ het bedenken van geheel nieuwe producten of diensten. Het is een continu en ingewikkeld proces van veranderen, verbeteren en zich daarmee onderscheiden van de overige aanbieders. Met het HBO-deelprogramma Product- en innovatiemanagement krijg je in korte tijd inzicht in productinnovatie, het innovatieproces en daaraan gerelateerde onderdelen. Denk hierbij aan verpakking, introductie, communicatie en merk, samenwerken en bedrijfseconomische afwegingen.

Dit deelprogramma is onderdeel van de NVAO-geaccrediteerde HBO-bacheloropleiding Commerciële economie. Succesvolle afronding biedt recht op vrijstelling voor de gelijknamige module(s) binnen die HBO-bacheloropleiding.

Voor wie is het HBO-deelprogramma Product- en innovatiemanagement bestemd
Deze opleiding is bedoeld voor iedereen die inzicht wil krijgen in product- en innovatiemanagement. Zo is het deelprogramma zeer geschikt voor zzp’ers, mensen met een webshop, marketingmedewerkers en productmanagers. Ook als je van plan bent om in de toekomst de HBO-bacheloropleiding Commerciële Economie te volgen, is dit een uitstekende opleiding.

Opleidingsinhoud

Het HBO-deelprogramma Product- en innovatiemanagement bestaat uit zes thema’s:

  • Marketing en productontwikkeling
  • Productstrategieën
  • Samenwerken en de rol van de verkoper
  • Aansluiten op de wensen van consumenten
  • Creëren van productonderscheid
  • Introduceren van nieuwe producten

Lesmateriaal en studietools
Er wordt gewerkt met speciaal ontwikkeld, losbladig lesmateriaal. Dit is helder van opzet en gaat recht op het doel af. Zonder onnodige ballast en met extra uitleg en training waar dat nodig is. Bij het lesmateriaal wordt een stevige opbergmap geleverd. Daarnaast wordt er gebruik gemaakt van het boek ‘Productontwikkeling en marketing’ van Hultink en Schoormans. Al het lesmateriaal is inbegrepen bij het collegegeld.

Digitale leeromgeving
Via Campus, de digitale leeromgeving, is de docent altijd bereikbaar voor vragen. Campus biedt daarnaast tal van innovatieve studietools, zoals assessments, kennistests, een digitaal portfolio en een unieke online kennistrainer (ook voor op je smartphone). Bovendien worden bij steeds meer opleidingen online hoorcolleges aangeboden om bepaalde onderwerpen uit de lesstof te verduidelijken of uit te lichten.

Examen
De opleiding wordt afgesloten met een eindopdracht. Bovendien zijn er vier verplichte inzendopgaven. Indien alle inzendopgaven en de eindopdracht met een voldoende zijn afgerond, ontvang je het diploma HBO-deelprogramma Product- en innovatiemanagement van Hogeschool.

Vooropleiding

Voor het volgen van deze opleiding is geen specifieke vooropleiding vereist. Wel is een vooropleiding op HAVO/MBO-niveau gewenst.

Opleidingsduur

2 maanden

Kosten

2 X € 279,-

Gratis informatie aanvragen

Op dit moment zijn er geen instellingen bij ons bekend, die deze opleiding (nog) aanbieden.

Om jou toch zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, hebben we een overzicht met soortgelijke opleidingen, die mogelijk interessant voor je zijn.

Bekijk de soortgelijke opleidingen