Beroepsbeeld: waar werk je en wat doe je?
Hoe voldoe je aan de verwachtingen van de klant tegen een betaalbare prijs en goede kwaliteit? Daar komt IT Service Management bij kijken. Wil jij graag verder leren, maar zie je vier jaar studeren niet zitten? Dan is de tweejarige Associate degree IT Service Management iets voor jou.
Opleidingsinhoud
In het eerste jaar staat oriëntatie op het werkveld centraal en krijg je inzicht in je latere beroep. Je werkt samen met je medestudenten aan praktijkopdrachten en krijgt ondersteunende vakken als organisatie en management, maar ook professionele en ICT-vaardigheden zijn belangrijke aandachtspunten.
In het tweede jaar werk je verder aan je vakkennis en aan je professionele houding als ICT-adviseur. Klantgerichtheid, face- to-face contact, samenwerken en overtuigingskracht leer je bijvoorbeeld ook tijdens de projecten. Want de focus ligt niet alleen op ICT, maar ook op de ontwikkeling van persoonlijke vaardigheden. Die vaardigheden leer je vooral in de praktijk en tijdens je stage. Vandaar dat we intensief samenwerken met veel organisaties uit de beroepspraktijk.
Vooropleiding
Om toegelaten te worden tot de opleiding Ad IT Service Management heb je één van de volgende diploma’s nodig:
Havo
Vwo
Mbo
Kosten
Als student betaal je elk jaar collegegeld. Hoeveel collegegeld je betaalt hangt af van een aantal factoren, zoals je nationaliteit en je al behaalde diploma’s in het hoger onderwijs.