Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

AI voor SQL Server

Cursus
C12111529
1 dag
MBO
€ 625,00

Algemene informatie over de cursus

In deze eendaagse cursus leer je AI inzetten in en rondom SQL Server. Je werkt met Copilot in SSMS, gebruikt Azure OpenAI vanuit T-SQL en bouwt vector-search en slimme analyses. Je oefent hands-on in een Learnit-omgeving met SQL Server 2022 en Azure OpenAI.

Inhoud van de cursus


Toelatingseisen: wat heb je nodig?

Je hebt stevige T-SQL-vaardigheden, opgedaan in onze SQL Vervolg-training of via gelijkwaardige praktijkervaring. Je werkt vertrouwd met SQL Server Management Studio en kent de basis van relationele databases. Voorkennis van Azure of OpenAI is niet nodig, die behandelen we vanaf de basis. Ervaring met Python is een pluspunt, geen vereiste.

Duur van de cursus

1 dag

Kosten van de cursus

625 Euro

Plaatsen / leslocaties

Rotterdam, Utrecht, Groningen, Eindhoven, Arnhem, Den Haag, Zwolle

Gratis informatie aanvragen

Vul hieronder jouw gegevens in, dan krijg je gratis informatie toegestuurd.

  • De ingevoerde (persoons)gegevens worden door de geselecteerde opleidingsaanbieder(s) gebruikt om de gestelde vraag te beantwoorden;
  • Indien gewenst mag de onderwijsinstelling waar ik mijn aanvraag naar stuur mijn gegevens bewaren om mij van advies te voorzien;
  • Ik ben tenminste 16 jaar oud, of heb toestemming van mijn ouders of voogd om deze informatieaanvraag te verzenden;
  • De privacy statement en algemene voorwaarden van Stichting ROC.nl zijn van toepassing.